מגזין פיננסים

איך לוקחים הלוואה לרכישת דירה?

איך לוקחים הלוואה לרכישת דירה

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

יש שיכנו את המסלול הזה, 'מסלול הצ'ק ליסט הישראלי'. אחרי התיכון, הצבא, השנה מסביב לעולם, הלימודים והחתונה, מגיע הרגע בו זוגות ישראלים רבים מבקשים לרכוש דירה. רכישה של דירה היא נושא מורכב אשר דורש לא מעט למידה, העמקה וכיוצא באלו. שכן כמו שרבים מאיתנו יודעים, החלום על הדירה זה דבר אחד. אבל היציאה לדרך הלכה למעשה, רכישת הדירה, החתימה על החוזה מול הקבלן וכדומה. כל אלו דורשים משאבים רבים והיכרות עם הנתונים. במאמר הבא אנחנו בעיקר רוצים לעשות לכם סדר. אנחנו רוצים לדבר איתכם על הדרך לרכישת דירה. על מה אנחנו צריכים לתת את הדעת ומי הם אנשי המקצוע עליהם פשוט אסור לנו לוותר לאורך התהליך. נשמע מעניין? קדימה, בואו נצא לדרך.

כמה מילים על הלוואות

אנחנו יודעים כי אולי זה לא נשמע רלוונטי כרגע, אבל הישארו איתנו, משום שאנחנו רוצים לקפוץ אחורה. להיסטוריה הרחוקה. לימים בהם לא כמעט ולא היו הלוואות ואם היו כאלו, הן היו בשיעור נמוך יחסית. בעת העתיקה לצורך העניין, הלוואה הייתה משהו יוצא דופן בדרך כלל. כלומר, אדם עני אשר רצה לרכוש בית, היה צריך לעבוד שנים רבות עד שהיה יכול, אם בכלל להרשות לעצמו, לרכוש אדמה, אחוזה וכן הלאה. היום, כמעט כל זוג צעיר יכול להרשות לעצמו לרכוש דירה במחיר זה או אחר, במדינת ישראל. .הדבר הזה מתאפשר בזכות אותם מוסדות פיננסים מהם אנחנו יכולים לקחת הלוואה. הלוואה עבור רכישה של דירה היא בדרך כלל הלוואה בסכום גבוה יותר מכל הלוואה אחרת ולמרות זאת התנאים שלה נוחים יחסית. רגע נסביר כי בכל הלוואה, אנחנו בעצם לוקחים כסף מגוף פיננסי כזה או אחר ומבטיחים להחזיר את הכסף לאחר פרק זמן מסוים בתוספת ריבית. על פניו, ככל שהסיכון גבוה יותר. כלומר, ככל שההלוואה בסכום גבוה יותר, הסכום אותו נשלם למוסד הפיננסי בריבית, גם כן יהיה גבוה יותר. אלא שבמשכנתא התשלום אותו אנחנו נותנים בריבית נחשב עדיין בתחום הסביר. למה? כיוון שהבנק או כל מוסד פיננסי חוץ בנקאי לא לוקחים סיכון גבוה כל עוד הם נותנים הלוואה עבור נכס. שכן, במקרה הגרוע ביותר, הם יכולים למכור את הנכס וכך להחזיר את ההלוואה אותה נתנו ללקוח. עד כאן היה השיעור הבסיסי בנוגע למשכנתאות. מה שאנחנו צריכים לבדוק כמובן, הוא שאנחנו לוקחים את ההלוואה במקום בו אנחנו יכולים ליהנות מהתנאים המשתלמים ביותר. כאן מתחיל מסע חיפוש אחרי האפשרות הטובה מכולם. כיוון שמדובר על הלוואה בסכום גבוה אשר תלווה אתכם לאורך שנים ארוכות, אל תוותרו על תהליך בירור מקדים מעמיק.

יש כמה אנשי מקצוע איתם כדאי להיפגש

כאשר אנחנו מדברים על נטילה של משכנתא, אנחנו כאמור, מדברים על תהליך מורכב וארוך אותו אנחנו צריכים לנהל במלוא הרצינות. אם אתם בוחרים לרכוש דירה מקבלן, הרי שאתם מכניסים כאן עוד גורמים המעמידים אתכם בסיכון. מצד אחד, רכישה של דירה במסגרת פרויקט בניה זה רעיון מצויין. שכן בדרך כלל, המחיר עבור הרכישה יהיה עדיין נמוך ומשתלם באופן יחסי. מהצד השני, הרי שאנחנו לא תמיד יכולים להיות בטוחים כי הקבלן יעמוד בהתחייבויות שלו וכן הלאה. לכן, אנחנו תמיד ממליצים להיפגש עם עורך דין קניית דירת קבלן. מדובר על בעל מקצוע מנוסה אשר עיקר תפקידו הוא להדריך אתכם לאורך התהליך וכמובן, לעבור אתכם על האותיות הקטנות בחוזה. עורך דין מנוסה בתחום ידע לדרוש עבורכם ערבויות למקרה בו הקבלן לא יעמוד בהתחייבויות שלו ועדיין תמצאו את עצמכם נדרשים לשלם סכום לא מבוטל לבנק בכל חודש.

לסיכום

כאמור, רכישה של דירה זה לא משהו שאנחנו עושים בכל יום. מדובר על עסקה בסכום גבוה אשר תלווה אתכם לאורך שנים ארוכות בחייכם הבוגרים. מכאן, כדאי לקבל החלטה מושכלת כאשר אתם נכנסים לתוך התהליך. אל תוותרו על שיחה עם אנשי מקצוע מעולים. עכשיו הזמן להתייעץ ולהחליט נכון.

מה לקוחות אומרים על השירות שלנו

תודה רבה רבהה לחברת הלוואה פור יו על היחסי אנוש הטובים שלכם. קיבלתי דרכם הלוואה חוץ בנקאית לעסק חדש עם עזרה פיננסית חינם אשר לא כלולה כלל בשירות. אין עליכם באמת

שירות מקצועי ואמין, ליווי מקצועי עד השגת הלוואה החוץ בנקאית.

פניתי לצורך הלוואה חוץ בנקאית. בדקתי במספר מקומות ובחרתי בהם כי קבלתי הכי הרבה המלצות על חברת הלוואה פור יו. מאד מרוצה מהשירות, תהליך הלוואה חוץ בנקאית קצרה וקולעת והמחיר סביר. ממליצה עליכם בחום!

עזרו לעסק שלי מאוד דרך חברת הבת שלהם חברת גטפר. כמה הלוואות שחיפשתי שיתאימו לעסק שלהם ולא מצאתי, אצלם כן מצאתי. תודה לכם. ממליץ מאוד לכל מי שרואה!

חברה אשר עושה סדר בתחום ההלוואות. חברה מעולה.

אתם ברכה לתחום ההלוואות והפיננסים בישראל. עושים סדר ועוזרים גם ללווה וגם למלווה להגיע להסדרים טובים. בהצלחה לכם. חברת פתרונות פיננסים.

חברת גיוס הלוואות חוץ בנקאיות מעולה. תודה רבה loan4u !

חברת הלוואה פור יו עזרה לי מאוד בקבלת הלוואה וגיוסה. ממליץ מאוד עליהם!

חברה מעולה, עוזרת מאוד בעניין ההלוואות. ממליץ בחום. תודה

במידה ומישהו צריך לקחת הלוואה חוץ בנקאית אז רק מהם. חברה טובה בתחום ששווה לעבור דרכה לפני שבודקים עוד אפשרויות.

לפניכם סרטון הסבר בחינם על הלוואות והקריטריונים להן

דרך סרטון זה, תוכלו לדעת בקלות:
  1. מה הם הקריטריונים שרוב חברות ההלוואות מבקשות עבור הלוואה ובדיקת הזכאות לה.
  2. היתרונות שיזכו אתכם בתנאים טובים יותר בעת בדיקת הזכאות לקבלת ההלוואה.
  3. מה בדיוק אתם צריכים לבדוק לפני לקיחת הלוואה מחברות הלוואות חוץ בנקאיות, בנקים, וגופים מימון אחרים.
סרטון החברה

מחשבון הלוואה

0.00

תשלום חודשי משוער

0.00

סכום ההחזר הכולל

0.00

סך ריבית

טבלת חישובי הלוואות

* טבלה זו מתבססת על ריבית של 5% ולתקופה של 60 תשלומים (5 שנים) ומאפשרת מתן אינדיקציה כללית עבור התנהלות בעת הליך הלוואה. טבלה זו מתבססת על החזר קבוע הנקרא בשפה המקצועית "לוח שפיצר" וללא הצמדה למדד.

אין להתייחס בטבלה זו אל תנאי ההלוואה עבור כל אדם | האמור בטבלה זו אינו מהווה הצעה ו/או התחייבות להעמדת אשראי | הצעת ההלוואה תינתן בהתאם לנתוניו האישיים של כל לקוח/ה.

סכום הלוואה ריבית תקופה החזר חודשי
הלוואה עד 10000 5% 60 299.71₪
הלוואה עד 20000 5% 60 599.42₪
הלוואה עד 30000 5% 60 899.13₪
הלוואה עד 40000 5% 60 1,198.84₪
הלוואה עד 50000 5% 60 1,498.54₪
הלוואה עד 60000 5% 60 1,798.25₪
הלוואה עד 100,000 5% 60 2,997.09₪
הלוואה עד 200,000 5% 60 5,994.18₪
לפניכם סרטון הסבר בחינם על הלוואות והקריטריונים להן

דרך סרטון זה, תוכלו לדעת בקלות:
  1. מה הם הקריטריונים שרוב חברות ההלוואות מבקשות עבור הלוואה ובדיקת הזכאות לה.
  2. היתרונות שיזכו אתכם בתנאים טובים יותר בעת בדיקת הזכאות לקבלת ההלוואה.
  3. מה בדיוק אתם צריכים לבדוק לפני לקיחת הלוואה מחברות הלוואות חוץ בנקאיות, בנקים, וגופים מימון אחרים.
סרטון החברה
בדיקת זכאות
להלוואה מהירה
בכמה שניות בלבד!
מלאו פרטיכם לבדיקת זכאות

«

תפריט נגישות

ברכות! הנך זכאי/ת להמשך בדיקת הזכאות!

שלב 2 - פרטים נוספים לאישור הלוואה עד 200,000 ש"ח

יש למלא אחר השאלון הבא בכדי שנציגנו יוכלו לתת לכם את השירות הטוב ביותר בהתאם לנתוניכם.

חדש באתר הלוואה פור יו

בעקבות המצב הכלכלי שאזרחי ישראל נתקלו בשל המלחמה,
הוקמה פלטפורמה חדשנית - עם מעל 80% הצלחה!

- פיננסי נט -

בכדי לעזור כמה שניתן למצב הכלכלי של כל אזרח ואזרחית במדינה.

רוצים לבדוק ללא עלות אם מגיעים לכם כספים?
לחצו הכפתור הירוק למטה

בהצלחה, מצוות אתר הלוואה פור יו 💝