הלוואות מימון לעסקים חדשים

בדיקת זכאות
להלוואה מהירה
בכמה שניות בלבד!
מלאו פרטיכם לבדיקת זכאות

«

הגשמת חלום להקים עסק היא לפעמים גם צורך השעה. במקרים רבים אנשים הופכים לעצמאים מכורח המשבר הכלכלי, כאשר אין להם גב איתן פיננסית שיכול לסייע להם בהקמת העסק.

מצד שני, מכיוון שהם כבר לא מוצאים עבודה כשכירים, גם אין להם מקורות מימון אחרים שאותם הם יכולים לנצל תוך כדי עבודה שכירה כדי לבנות את העסק לאט לאט.

במקרים כאלה, כאשר נזקקים לפתרונות מימון עסקים שכאלה ואתם חייבים להקים עסק עם המשאבים שלכם, אתם יכולים לקחת כל מיני הלוואות ומינוף פיננסי לעסק שלכם מכל מיני מקורות, כאשר לכל מקור לתזרים מזומנים כזה היתרונות וחסרונות משלו.

מימון קונבנציונלי בבנקים

המימון הקונבנציונלי ביותר הוא הבנקים. כמובן שהלוואות של בנקים לעסקים מתחילים אינו כמו שבדרך כלל חושבים והוא כרוך באשראי שאינו נדיב ואינו פוטר אתכם כל כך מתשלום עמלות או ריבית גבוהה.

ידוע שבשלוש השנים הראשונות של העסק ההוצאות גדולות בדרך כלל מההכנסות, ולכן את זה כל מקור פיננסי לוקח בחשבון. אתם יכולים לגשת לבנק ולבקש הלוואה, אבל התוצאה תהיה שההלוואה תהיה כרוכה בריבית גבוהה שתשעבד אתכם לבנק לזמן רב.

עסקים גדולים באמת הם אלה שנהנים מפתרונות מימון לעסקים ולכן זה מומלץ פחות לעסקים קטנים ובינוניים לקחת הלוואות בבנק.

פתרונות מימון אחרים

חברות ביטוח, חברות אשראי או השימוש בפנסיה שלכם כערובה ללקיחת אשראי נוסף או פוליסה נוספת כדי להבטיח מימון לעסק שלכם משעבד את העתיד שלכם עוד יותר.

אתם לא זוכים להלוואה נוחה יותר אלא פשוט משתמשים במשאבים שיש לכם כדי לשעבד את הנכסים שלכם לצורך הקמת עסק, כך שבמרה כזה מימון לעסקים שלכם עולה בדאגות נוספות לעתיד, במקרה שייקח זמן להצליח, אם בכלל.

לכן, מומלץ הרבה פחות לפגוע בבטוחות שלכם לעתיד ובפנסיה שלכם כך שלא תוכלו לחיות בעתיד ממה שכבר צברתם. זה נשמר לימים קשים באמת ולכן לא מומלץ לפנות לאפיק זה כלל.

פתרונות מימון קלים יותר

מימון לעסקים קטנים שהוא אוהד ונוח יותר יכול לבוא דווקא מחברות קטנות יותר שיכולות לשמש לכם חלופה בטוחה וחוקית שנוח לכם לעבוד אתה במקרים כאלה.

הן עושות אמנם את הבדיקה שלהן במקרים כאלה, כדי להבטיח שמדובר בלקוח איתן פיננסית ושהתכנית העסקית שלכם בנויה היטב ובצורה מבטיחה, אבל הגמישות שלהן באישור הלוואות נוחה יותר למי שיש לו חלום והוא עומד להגשים זאת.
הפרטים שמסוכמים קלים יותר בדרך כלל מהבנק, והם זמינים לכם יותר באוזן הקשבת.

הם יכולים גם לסייע לכם בהשגת הלוואות חוץ בנקאיות נוספות של מימון לעסקים כמו הלוואות מדינה, ולכן כדאי לכם מאוד לנסות אפיק לא קונבנציונלי זה כאשר אינכם רוצים לשלם ריבית כבדה מדי לבנקים. יש פתרונות מימון לעסקים שאינו מחייב את הריבית הגבוהה והעמלות הכבדות וכדאי מאוד לבדוק זאת.

לפניכם סרטון הסבר בחינם על הלוואות והקריטריונים להן

דרך סרטון זה, תוכלו לדעת בקלות:
  1. מה הם הקריטריונים שרוב חברות ההלוואות מבקשות עבור הלוואה ובדיקת הזכאות לה.
  2. היתרונות שיזכו אתכם בתנאים טובים יותר בעת בדיקת הזכאות לקבלת ההלוואה.
  3. מה בדיוק אתם צריכים לבדוק לפני לקיחת הלוואה מחברות הלוואות חוץ בנקאיות, בנקים, וגופים מימון אחרים.
סרטון החברה
הקליקו לאישור קבלת  הלוואה מיידית תוך 5 דקות בלבד!
שלב 2 - פרטים נוספים לאישור הלוואה עד 200,000 ש"ח

מלאו את המשך הבדיקה כאן 👇🏻