יועץ מס להלוואות מהירות

בדיקת זכאות
להלוואה מהירה
בכמה שניות בלבד!
מלאו פרטיכם לבדיקת זכאות

«

רגע לפני הלוואה מהירה, התייעץ עם יועץ מס להחלטה נכונה

אין זה סוד, שלא מעט ישראלים מעדיפים לקחת הלוואה מהבנק בשביל לשלם עבור הוצאות גדולות, מאשר לפתוח תכניות חסכון או להוציא כסף מחשבון העובר ושב ולהיכנס כתוצאה מכך למינוס.
הריביות הנמוכות בשוק והאפשרות לפזר את החזר ההלוואה לאורך תקופה של מספר חודשים ואף שנים, הופכת את נטילת הלוואה למשתלמת הרבה יותר.

אך לפני שבוחרים איזו הלוואה לקחת, אם בכלל, הרי רצוי להתייעץ עם יועץ מס, שכן ישנן הלוואות מהירות שבעזרתן לקבל זיכויים והקלה במס. יש הלוואות שניתן להכניס אותן לחשבון ההוצאות שנמסר למס הכנסה ובכך להפחית את ערך תשלום המס שיש לשלם בסוף השנה.

לשם כך, רצוי להתייעץ עם איש מקצוע שידע להסביר, באילו תנאים הלוואות יכולות להקל בתשלום המסים, איזו הלוואה רצוי לקחת וכיצד מכניסים את ההלוואה לחשבון ההוצאות על מנת לקבל את אותן הקלות במס.

לפני שנסביר בקצרה כיצד זה עובד, חשוב לומר, יש אנשים רבים שבוחרים להשתמש בכלים שונים שעומדים לרשותם במקום לקחת הלוואות.

כמו שאמרנו, יש מי שבוחר להוציא כסף מתכניות חסכון שונות וכן מתכניות קרן השתלמות ועוד. כאן המקום להזכיר, אם אנחנו מחליטים לפתוח תוכנית חסכון לפני סוף המועד החוקי בה התכנית אמורה להגיע לסיומה, אנחנו עלולים לשלם על זה מחיר יקר, שכן הבנק יגבה מאיתנו קנס מסוים.

הדבר נכון גם במקרה שאנחנו מחליטים לפתוח קרן השתלמות או תוכנית פנסיה, אם אנחנו מחליטים לפתוח אותן לפני סיום המועד החוקי שלהן, הרי שנשלם מס גבוה מאוד (מעל שלושים אחוז). שכן המדינה לא רוצה שאנשים ימשכנו את העתיד שלהם לצורך שימוש בכסף בזמן הווה.

דוגמאות כיצד הלוואות מהירות יכולות לשמש להקל בתשלום מס

כאמור, לפני שאנחנו בוחרים לקחת הלוואה, יש לפנות אל יועץ מס בשביל לוודא האם הלוואה שאנחנו לוקחים יכולה להקל עלינו בתשלומי המס. הדוגמה המובהקת היא כמובן הלוואה לעסק.

אם אנחנו עצמאים, אז כל הלוואה לעסק שאנחנו לוקחים היא בגדר הוצאה, ואז אנחנו יכולים להכניס אותה לחשבון ההוצאות, מה שיקל עלינו במס הכנסה.
חשוב לומר, שבעלי חברות גדולות, מעדיפים לקחת הלוואות מהחברה במקום למשוך דיבידנדים, שכן על הלוואה הם לא ישלמו מס ועל הדיבידנד הם ישלמו מס גבוה.

שכירים אשר לווים כסף מהמעסיק או מהחברה, הרי שהלוואה שלהם מוגדרת כהכנסה לכל דבר ולכן הם חייבים לשלם עליה במס. לכן זה לא תמיד משתלם לפנות לחברה ולבקש הלוואה, מצד שני, ישנן פרקטיקות שיכולות לאפשר זאת גם מבלי לשלם מס.

לשם כך רצוי להתייעץ עם יועץ מס ואנשי מקצוע, קודם שעושים צעד זה.
חשוב להבהיר, כאנשים פרטיים אנחנו לא משלמים מס על הלוואות, לכן נכון לחפש הלוואה שגם הריבית שלה נמוכה, כך אנחנו יכולים להפחית עוד יותר את ההוצאה הכספית שלנו עליה.
לחצו לקבלת הלוואה עד 200 אלף ש"ח בתנאים מעולים!

לפניכם סרטון הסבר בחינם על הלוואות והקריטריונים להן

דרך סרטון זה, תוכלו לדעת בקלות:
  1. מה הם הקריטריונים שרוב חברות ההלוואות מבקשות עבור הלוואה ובדיקת הזכאות לה.
  2. היתרונות שיזכו אתכם בתנאים טובים יותר בעת בדיקת הזכאות לקבלת ההלוואה.
  3. מה בדיוק אתם צריכים לבדוק לפני לקיחת הלוואה מחברות הלוואות חוץ בנקאיות, בנקים, וגופים מימון אחרים.
סרטון החברה
הקליקו לאישור קבלת  הלוואה מיידית תוך 5 דקות בלבד!
שלב 2 - פרטים נוספים לאישור הלוואה עד 200,000 ש"ח

מלאו את המשך הבדיקה כאן 👇🏻