מה הוא דירוג אשראי וכיצד הוא משפיע עליי כשאני רוצה לקחת משכנתא?

עם פורטל אתר הלוואה פור יו, תהיו בטוחים שתצאו מכאן היום עם:

כאשר אתם מעוניינים לקנות בית, לקיחת משכנתא עבור רוב האנשים היא הדרך הסבירה ביותר לבצע רכישה. עם זאת, אם יש לכם דירוג אשראי נמוך, ייתכן שיהיה לכם קשה יותר לקבל משכנתא או לחילופין תצטרכו לשלם ריביות גבוהות יותר. אז מהו דירוג אשראי וכיצד הוא משפיע על יכולתך לקבל משכנתא? בואו נבחן את הדברים.

בדיקת זכאות
להלוואה מהירה
בכמה שניות בלבד!
מלאו פרטיכם לבדיקת זכאות

«

מה הוא דירוג אשראי?

דירוג אשראי הוא למעשה מעין ציון שמשקף את היכולות הפיננסיות של המדורג. כמו כן, דירוג האשראי מחושב בהתבסס על גורמים שונים, כולל היסטוריית האשראי, חובות קיימים, חובות עבר, היסטוריית תשלומים ,משך היסטוריית האשראי שלך ועוד נתונים פיננסים שונים.

מה זה אומר?

דירוג האשראי נע בין ציונים שונים, חלקם מוגדים כגבוהים וחלקם נמוכים. באופן טבעי, ציונים גבוהים יותר מצביעים על כושר אשראי טוב יותר. כמו כן, אם יש לכם דירוג אשראי גבוה, הבנקים רואים בכם לווים בסיכון נמוך ויש סיכוי גבוה יותר שיאשרו את בקשת המשכנתא שלכם. לעומת זאת, אם יש לכם דירוג אשראי נמוך, המלווים עשויים לראות בכם לווים בסיכון גבוה ועשויים לדחות את בקשתכם או להציע לכם תנאי הלוואה פחות נוחים.

איך הבנקים יודעים מהו דירוג האשראי?

כאשר אתם מגישים בקשה למשכנתא, או בקשת גרירת משכנתא, הבנקים בודקים את דירוג האשראי שלכם כדי לקבוע אם לאשר את בקשתכם ואיזו ריבית להציע. באופן כללי, ככל שדירוג האשראי שלכם גבוה יותר, הריבית שתקבלו תהיה נמוכה יותר, ותשלמו פחות במהלך תקופת המשכנתא. לעומת זאת, אם יש לכם דירוג אשראי נמוך יותר, אתם עלולים להתמודד עם ריביות גבוהות יותר, שיכולות להסתכם בתשלומי ריבית נוספים של עשרות אלפי שקלים לאורך תקופת המשכנתא.

איך זה משפיע על הלוואות אחרות?

דירוג אשראי נמוך יכול גם להשפיע על יכולתכם לזכות בסוגים אחרים של הלוואות. באופן כללי, ככל שההלוואה תהיה קטנה יותר כך הסיכוי שלא תקבלו הלוואה עקב דירוג אשראי נמוך קטן יותר. יחד עם זאת, תנאי הריבית ככל הנראה יושפעו מדירוג האשראי, שכן הגופים המלווים רואים בדירוג האשראי מדד שמשקף את היכולת שלכם לשלם את ההחזרים החודשיים.

איך משפרים דירוג אשראי?

אם אתה מעוניינים לשפר את דירוג האשראי שלכם לפני הגשת בקשה למשכנתא, ישנם מספר צעדים שאתם יכול לנקוט. ראשית, הקפידו לשלם את כל החשבונות שלכם בזמן ובמלואם בכל חודש. שכן, איחור בתשלומים יכול להיות בעל השפעה שלילית משמעותית על דירוג האשראי שלכם. בנוסף, נסו לשלם את כל החובות הקיימים, כגון יתרות בכרטיס אשראי, כדי לשפר את יחס השימוש באשראי שלכם, שהוא כמות האשראי שאתם משתמשים ביחס למסגרת האשראי שלכם. כמו כן, כדאי להיוועץ בגורמי מקצוע, כאלו שידעו להכווין אתכם צעד אחר צעד לקבלת משכנתא בין היתר באמצעות שיפור דירוג האשראי. בנוסף, מומלץ גם לבדוק את דוח האשראי שלכם כדי לאתר שגיאות ולערער על אי דיוקים.

לסיכום – דירוג אשראי נמוך אינו גזרת גורל

דירוג אשראי הוא גורם מכריע שיכול להשפיע על יכולתכם לקחת משכנתא. אם יש לכם דירוג אשראי נמוך כדאי להתחיל לפעול. כדי להבטיח עלייה בדירוג אשראי, פנו לחברת Kar-ka, חברה לייעוץ משכנתאות, גרירת משכנתא והלוואות. בעזרת מיטב המומחים, שלב אחר שלב תטפסו בדירוג האשראי עד שתוכלו לקבל את המשכנתא בתנאים הטובים ביותר. אם אתם מעוניינים לקחת משכנתא וחוששים מדירוג האשראי הנמוך, פנו עוד היום לקרקע וצאו לדרך הבטוחה למשכנתא המושלמת. בהצלחה!

מה לקוחות אומרים על השירות שלנו

תודה רבה רבהה לחברת הלוואה פור יו על היחסי אנוש הטובים שלכם. קיבלתי דרכם הלוואה חוץ בנקאית לעסק חדש עם עזרה פיננסית חינם אשר לא כלולה כלל בשירות. אין עליכם באמת

שירות מקצועי ואמין, ליווי מקצועי עד השגת הלוואה החוץ בנקאית.

פניתי לצורך הלוואה חוץ בנקאית. בדקתי במספר מקומות ובחרתי בהם כי קבלתי הכי הרבה המלצות על חברת הלוואה פור יו. מאד מרוצה מהשירות, תהליך הלוואה חוץ בנקאית קצרה וקולעת והמחיר סביר. ממליצה עליכם בחום!

עזרו לעסק שלי מאוד דרך חברת הבת שלהם חברת גטפר. כמה הלוואות שחיפשתי שיתאימו לעסק שלהם ולא מצאתי, אצלם כן מצאתי. תודה לכם. ממליץ מאוד לכל מי שרואה!

חברה אשר עושה סדר בתחום ההלוואות. חברה מעולה.

אתם ברכה לתחום ההלוואות והפיננסים בישראל. עושים סדר ועוזרים גם ללווה וגם למלווה להגיע להסדרים טובים. בהצלחה לכם. חברת פתרונות פיננסים.

חברת גיוס הלוואות חוץ בנקאיות מעולה. תודה רבה loan4u !

חברת הלוואה פור יו עזרה לי מאוד בקבלת הלוואה וגיוסה. ממליץ מאוד עליהם!

חברה מעולה, עוזרת מאוד בעניין ההלוואות. ממליץ בחום. תודה

במידה ומישהו צריך לקחת הלוואה חוץ בנקאית אז רק מהם. חברה טובה בתחום ששווה לעבור דרכה לפני שבודקים עוד אפשרויות.

מחשבון הלוואה

0.00

תשלום חודשי משוער

0.00

סכום ההחזר הכולל

0.00

סך ריבית

טבלת חישובי הלוואות

* טבלה זו מתבססת על ריבית של 5% ולתקופה של 60 תשלומים (5 שנים) ומאפשרת מתן אינדיקציה כללית עבור התנהלות בעת הליך הלוואה. טבלה זו מתבססת על החזר קבוע הנקרא בשפה המקצועית "לוח שפיצר" וללא הצמדה למדד.

אין להתייחס בטבלה זו אל תנאי ההלוואה עבור כל אדם | האמור בטבלה זו אינו מהווה הצעה ו/או התחייבות להעמדת אשראי | הצעת ההלוואה תינתן בהתאם לנתוניו האישיים של כל לקוח/ה.

סכום הלוואה ריבית תקופה החזר חודשי
הלוואה עד 10000 5% 60 299.71₪
הלוואה עד 20000 5% 60 599.42₪
הלוואה עד 30000 5% 60 899.13₪
הלוואה עד 40000 5% 60 1,198.84₪
הלוואה עד 50000 5% 60 1,498.54₪
הלוואה עד 60000 5% 60 1,798.25₪
הלוואה עד 100,000 5% 60 2,997.09₪
הלוואה עד 200,000 5% 60 5,994.18₪
לפניכם סרטון הסבר בחינם על הלוואות והקריטריונים להן

דרך סרטון זה, תוכלו לדעת בקלות:
  1. מה הם הקריטריונים שרוב חברות ההלוואות מבקשות עבור הלוואה ובדיקת הזכאות לה.
  2. היתרונות שיזכו אתכם בתנאים טובים יותר בעת בדיקת הזכאות לקבלת ההלוואה.
  3. מה בדיוק אתם צריכים לבדוק לפני לקיחת הלוואה מחברות הלוואות חוץ בנקאיות, בנקים, וגופים מימון אחרים.
סרטון החברה
הקליקו לאישור קבלת  הלוואה מיידית תוך 5 דקות בלבד!

תפריט נגישות

ברכות! הנך זכאי/ת להמשך בדיקת הזכאות!

שלב 2 - פרטים נוספים לאישור הלוואה עד 200,000 ש"ח

יש למלא אחר השאלון הבא בכדי שנציגנו יוכלו לתת לכם את השירות הטוב ביותר בהתאם לנתוניכם.

חדש באתר הלוואה פור יו

בעקבות המצב הכלכלי שאזרחי ישראל נתקלו בשל המלחמה,
הוקמה פלטפורמה חדשנית - עם מעל 80% הצלחה!

- פיננסי נט -

בכדי לעזור כמה שניתן למצב הכלכלי של כל אזרח ואזרחית במדינה.

רוצים לבדוק ללא עלות אם מגיעים לכם כספים?
לחצו הכפתור הירוק למטה

בהצלחה, מצוות אתר הלוואה פור יו 💝