עו"ד פלילי עבור הלוואות לא חוקיות

בדיקת זכאות
להלוואה מהירה
בכמה שניות בלבד!
מלאו פרטיכם לבדיקת זכאות

«

קרבן סחיטה בגין הלוואות לא חוקיות? קחו עו"ד פלילי שיעזור!

אנשים נזקקים לכספים המלך חייהם כל הזמן. רובנו מנהלים אורח חיים נורמטיבי ולכן פונים לאפיקים המקובלים כדי לגייס כספים אלה בעת הצורך. אנחנו משתמשים בהם לצרכים אלה, כשבדרך כלל מדובר גם במשברים באמצע החיים שאין לנו שום דרך אחרת לממן אותם.

זה קורה בגלל חובות שנוצרים בגלל מצב בריאותי או בגלל אוחר חיים לא מחושב, או בגלל סגנון חיים לא הכרחי.
בכל מקרה, התוצאה היא אחת והיא מקשה עלינו להתמודד לעתים עם הסכומים שעלינו לשלם. כדי להימנע במקרים כאלה ממעורבות של עו"ד פלילי בהחזר הסכומים האלה אנחנו עושים מאמץ בכל זאת.

אנחנו משעבדים להלוואות ולחובות, נזקקים לתשלום ריבית ועמלות כבדות גם לבנקים, ולעתים קורה שאנחנו יכולים להזדקק לכספים והלוואות אפילו מהם בגלל חוסר יכולת לעמוד בקריטריונים שלהם לקבלת הלוואה.

מהי הלוואה לא חוקית?

אפיקים נוספים לקבלת הלוואה חוץ בנקאית הם חברות האשראי והביטוח, אבל כאשר גם אצלם איננו יכולים לקבל הלוואה בגלל הסיכון הגבוה שלכם, או כאשר מיצינו את האפשרויות גם שם, חלקנו פונים בצוק העתים לקבל הלוואות לא חוקיות, מה שהופך מיד לבעיה בפני עצמה.

במקרה נוסף אנחנו זקוקים להלוואה שאנחנו לא רוצים שאף אחד אחר לא יידע עליה, אם אלה בני משפחה או שותפים לעסקים, מה משחייב אותנו לשמור עליה בסוד.

הלוואה לא חוקית שכזאת מגיעה מגופים לא מפוקחים שאנחנו לא יכולים לדעת מהם תנאיה, ולכן אנחנו תמיד נשלם עוד ועוד ריבית וקנסות ועמלות ואין לזה סוף.

קורה שאם יש בכל זאת הסכם מסודר, הריבית גבוהה כל כך, שסכום הקרן ישולם בתוך זמן רב כל כך שהלווים משתעבדים להן פשוטו כמשמעו, ואף עלולים להיות נתונים לסחיטה בשל כך.

למה סחיטה ומה עושים?

כאמור, הגופים שמלווים כספים בהלוואה לא חוקית הם גופים שנוהגים לפי החוקים שלהם, והם יכולים לבדוק שאותם בכל עת, כך מתברר.

במקרים כאלה מדובר בעבירה פלילית גם כאשר לוחצים עליהם וגם כאשר מתכוונים ספר ולגלות על דבר לקיחת ההלוואה, אם זה נוגד את החוק. עו"ד פלילי מלווה אתכם גם למשטרה אם צריך, ומנהל אתכם ולמענכם את כל ההליכים שיש לנהל בתיק זה כדי שאתם לא תינזקו מהגשת התלונה ומההליך הפלילי, וכדי שהסחיטה לא תגרום גם לנזקים נוספים.

אם יש צורך בגישור גם לזה אפשר להגיע במקרים מסוימים על ידי העו"ד הפלילי מדובר בתחום רגיש מאוד שרק מי שיש לו הבנה וניסיון בתחום יכול לעשות זאת.

הלוואה לא חוקית היא בדרך כלל הלוואה שנלקחת בשוק האפור, ולכן היא לא חוקית משום שבדרך כלל היא משמשת להלבנת הון, מה שהופך אתכם לשותפים לעבירה ומסבכים אתכם בעבירה פלילית.

עו"ד פלילי יצטרך לחלץ אתכם מעבירה זו משום שההשלכות שהל קשות מאוד לא רק למצבכם הכספי אלא בכלל, לשמכם הטוב.

לפניכם סרטון הסבר בחינם על הלוואות והקריטריונים להן

דרך סרטון זה, תוכלו לדעת בקלות:
  1. מה הם הקריטריונים שרוב חברות ההלוואות מבקשות עבור הלוואה ובדיקת הזכאות לה.
  2. היתרונות שיזכו אתכם בתנאים טובים יותר בעת בדיקת הזכאות לקבלת ההלוואה.
  3. מה בדיוק אתם צריכים לבדוק לפני לקיחת הלוואה מחברות הלוואות חוץ בנקאיות, בנקים, וגופים מימון אחרים.
סרטון החברה
הקליקו לאישור קבלת  הלוואה מיידית תוך 5 דקות בלבד!
שלב 2 - פרטים נוספים לאישור הלוואה עד 200,000 ש"ח

מלאו את המשך הבדיקה כאן 👇🏻