השוואת ריביות הלוואות

עם פורטל אתר הלוואה פור יו, תהיו בטוחים שתצאו מכאן היום עם:

לפי נתונים של משרד הבינוי והשיכון נטלו בישראל בשנים האחרונות הלוואות על סך של למעלה מ53 מיליארד. כיום בשל המצב הכלכלי, ישראלים רבים מסתייעים בשירות הלוואות ולכן הבנקים או מקורות מימון אחרים מציעים ללווים מספר מסלולי הלוואות.

לפי מומחים בתחום, ניתן להעריך כי קיימות אופציות רבות אף למעלה מ30. זקוקים לקבלת הלוואות ולא מבינים דבר בנושא השוואת  ריביות הלוואות? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן על מנת לעשות לכם קצת סדר.

 

בדיקת זכאות
להלוואה מהירה
בכמה שניות בלבד!
מלאו פרטיכם לבדיקת זכאות

«

השוואת ריביות הלוואות - ריבית קבועה, משתנה או צמודה למדד- מה ההבדלים

מעוניינים לקחת הלוואה אך לא ממש מבינים דבר בעניין השוואת ריביות הלוואות? אז בואו נעשה לכם קצת סדר.. כיום ניתן להבחין במגוון רחב של ריביות המוצעות ללווים כאשר לכל ריבית יש יתרונות וחסרונות. כעת נציג בפניכם את סוגי הריביות השונים כולל יתרונות וחסרונות, כאשר חשוב לנו להדגיש כי נשמח לסייע לכם בכל עת ואתם מוזמנים ליצור איתנו קשר!

הלוואה בריבית קבועה

יתרונה המרכזי של ריבית קבועה בא לידי ביטוי בהענקת שקט נפשי ללווים מבחינת ההוצאות בעתיד. עם זאת, ניתן לציין כי הקביעות טומנת גם עלות כלכלית גבוהה מהרגיל.

חשוב לציין כי הלוואה הניתנת בריבית קבועה אינה זהה וניתן להבחין במסלולים שונים כאשר החלוקה מתבצעת באופן הבא:

  • צמוד למדד: הצמידות למדד עשויה להשפיע על ההחזר החודשי.
  • ללא צמידות למדד: הלוואה זו מאפשרת ללווים נטילת משכנתא ללא שינויים בעתיד. חשוב לנו להדגיש כי המדד אינו משתנה במהירות רבה ולכן גם כאשר מדובר על צמידות למדד הלווים עשויים ליהנות מפתרון נוח.

הלוואה בריבית משתנה

המסלולים של הלוואה בריבית משתנה הינם מסלולים המיועדים למטרות דיוק ושיעורי הריבית אינם קבועים. חשוב לציין כי השינויים המתרחשים עשויים להיות לטובתו של הלווה, אך גם לרעתו, זאת בהתאם לתקופות אשר נקבעו בין הבנקים לבין הרוכשים.

מאזניים המדמות השוואת הלוואות
השוואת הלוואות בין חברות

לדעת מומחים בתחום ההמלצה היא לבחור במסלולים בריבית משתנה כאשר השינויים יהיו לטובת הלווים. יש להדגיש כי הלוואה בריבית משתנה מתאימה ללווים בעלי יציבות פיננסית כלומר אנשים אשר יש ביכולתם להתמודד עם השינויים המתרחשים בתחום ההלוואות

השוואת ריביות הלוואות - הלוואות צמודות מט"ח

הלוואות צמודות מט"ח הינן הלוואות צמודות למטבע זר, כלומר לדולר או לאירו. חשוב לציין כי ההלוואות מתבצעות בשקלים אבל ההחזרים החודשיים מתבצעים במטבע זר.

הלוואה צמודה לריבית פריים

הבנקים השונים קובעים את ריבית הפריים כריבית לצורך חישוב עסקאות המבוצעות מול קהל הלקוחות. באשר למצב בישראל ניתן לראות כי כל בנק קובע את ריבית הפריים בעצמו אבל בשנים האחרונות ניתן לראות התייצבות של 1.5% מעל הריבית שקבע בנק ישראל.

מכאן ניתן להסיק כי הריבית משתנה בהתאם להחלטות של בנק ישראל. ניתן לראות כי מדובר בהלוואה אשר הריבית משתנה בכל חודש נתון אבל לא באופן חד.

מתלבטים בין השוואת ריביות הלוואות? תנו לנו לסייע לכם

מתלבטים בין הריביות השונות? כאן אנחנו נכנסים לתפקיד! אם אינכם מסוגלים לקבל החלטה הרי תנו לצוות המומחים שלנו לבצע את ההחלטה עבורכם. אנו מעסיקים צוות מומחים גדול בתחום אשר יש ביכולתם לסייע לכם לבצע עבורכם השוואת הלוואות בין הריביות השונות על מנת שתהיה לכם האפשרות לבחור את המסלול המתאים לכם ביותר. אין לנו ספק כי נטילת הלוואה אינה פשוטה עבורכם ולכן אנו כאן כדי להקל עליכם.

מה נעשה עבורכם

כיצד נסייע לכם? לנו יש את כל המידע בנושא השוואת ריביות הלוואות כולל צוות מומחים מקצועי אשר יבחר עבורכם את המסלול הטוב ביותר.  כאשר אתם בוחרים בשירות שלנו אנחנו מסייעים לכם לא ללכת לאיבוד ולאתר עבורכם את המסלול המתאים ביותר תוך בחינת יתרונות וחסרונות.

נאלצתם להתפשר על ריביות- לא אצלנו

על מנת לחפש את הלוואה הטובה ביותר נאלצתם להתפשר על ריביות ולבחור מסלול שאינו מתאים לכם? עכשיו אתם יכולים להפסיק להתפשר! אנו מאפשרים לכם לקבל את ההלוואה הטובה ביותר תוך זמן קצר.

תוך 24 שעות תהיו חכמים יותר

תוך 24 שעות אתם עשויים להיות חכמים יותר כתוצאה מהמידע הרב אשר יגיע אליכם. אם אתם רוצים ליהנות משקט נפשי לאורך כל הדרך, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר והנציגים שלנו כבר יסייעו לכם בדרך הטובה ביותר. איתנו אתם יכולים להיות בטוחים ורגועים כי המידע יגיע אליכם בצורה הטובה והמהירה ביותר.

מה לקוחות אומרים על השירות שלנו

תודה רבה רבהה לחברת הלוואה פור יו על היחסי אנוש הטובים שלכם. קיבלתי דרכם הלוואה חוץ בנקאית לעסק חדש עם עזרה פיננסית חינם אשר לא כלולה כלל בשירות. אין עליכם באמת

שירות מקצועי ואמין, ליווי מקצועי עד השגת הלוואה החוץ בנקאית.

פניתי לצורך הלוואה חוץ בנקאית. בדקתי במספר מקומות ובחרתי בהם כי קבלתי הכי הרבה המלצות על חברת הלוואה פור יו. מאד מרוצה מהשירות, תהליך הלוואה חוץ בנקאית קצרה וקולעת והמחיר סביר. ממליצה עליכם בחום!

עזרו לעסק שלי מאוד דרך חברת הבת שלהם חברת גטפר. כמה הלוואות שחיפשתי שיתאימו לעסק שלהם ולא מצאתי, אצלם כן מצאתי. תודה לכם. ממליץ מאוד לכל מי שרואה!

חברה אשר עושה סדר בתחום ההלוואות. חברה מעולה.

אתם ברכה לתחום ההלוואות והפיננסים בישראל. עושים סדר ועוזרים גם ללווה וגם למלווה להגיע להסדרים טובים. בהצלחה לכם. חברת פתרונות פיננסים.

חברת גיוס הלוואות חוץ בנקאיות מעולה. תודה רבה loan4u !

חברת הלוואה פור יו עזרה לי מאוד בקבלת הלוואה וגיוסה. ממליץ מאוד עליהם!

חברה מעולה, עוזרת מאוד בעניין ההלוואות. ממליץ בחום. תודה

במידה ומישהו צריך לקחת הלוואה חוץ בנקאית אז רק מהם. חברה טובה בתחום ששווה לעבור דרכה לפני שבודקים עוד אפשרויות.

מחשבון הלוואה

0.00

תשלום חודשי משוער

0.00

סכום ההחזר הכולל

0.00

סך ריבית

טבלת חישובי הלוואות

* טבלה זו מתבססת על ריבית של 5% ולתקופה של 60 תשלומים (5 שנים) ומאפשרת מתן אינדיקציה כללית עבור התנהלות בעת הליך הלוואה. טבלה זו מתבססת על החזר קבוע הנקרא בשפה המקצועית "לוח שפיצר" וללא הצמדה למדד.

אין להתייחס בטבלה זו אל תנאי ההלוואה עבור כל אדם | האמור בטבלה זו אינו מהווה הצעה ו/או התחייבות להעמדת אשראי | הצעת ההלוואה תינתן בהתאם לנתוניו האישיים של כל לקוח/ה.

סכום הלוואה ריבית תקופה החזר חודשי
הלוואה עד 10000 5% 60 299.71₪
הלוואה עד 20000 5% 60 599.42₪
הלוואה עד 30000 5% 60 899.13₪
הלוואה עד 40000 5% 60 1,198.84₪
הלוואה עד 50000 5% 60 1,498.54₪
הלוואה עד 60000 5% 60 1,798.25₪
הלוואה עד 100,000 5% 60 2,997.09₪
הלוואה עד 200,000 5% 60 5,994.18₪
לפניכם סרטון הסבר בחינם על הלוואות והקריטריונים להן

דרך סרטון זה, תוכלו לדעת בקלות:
  1. מה הם הקריטריונים שרוב חברות ההלוואות מבקשות עבור הלוואה ובדיקת הזכאות לה.
  2. היתרונות שיזכו אתכם בתנאים טובים יותר בעת בדיקת הזכאות לקבלת ההלוואה.
  3. מה בדיוק אתם צריכים לבדוק לפני לקיחת הלוואה מחברות הלוואות חוץ בנקאיות, בנקים, וגופים מימון אחרים.
סרטון החברה
הקליקו לאישור קבלת  הלוואה מיידית תוך 5 דקות בלבד!

תפריט נגישות

ברכות! הנך זכאי/ת להמשך בדיקת הזכאות!

שלב 2 - פרטים נוספים לאישור הלוואה עד 200,000 ש"ח

יש למלא אחר השאלון הבא בכדי שנציגנו יוכלו לתת לכם את השירות הטוב ביותר בהתאם לנתוניכם.

חדש באתר הלוואה פור יו

בעקבות המצב הכלכלי שאזרחי ישראל נתקלו בשל המלחמה,
הוקמה פלטפורמה חדשנית - עם מעל 80% הצלחה!

- פיננסי נט -

בכדי לעזור כמה שניתן למצב הכלכלי של כל אזרח ואזרחית במדינה.

רוצים לבדוק ללא עלות אם מגיעים לכם כספים?
לחצו הכפתור הירוק למטה

בהצלחה, מצוות אתר הלוואה פור יו 💝