הלוואות ללא משכורת – זה אפשרי!

עם פורטל אתר הלוואה פור יו, תהיו בטוחים שתצאו מכאן היום עם:

כאשר אדם מבקש הלוואה מגופי מימון רגילים, אחד הדברים הראשונים המתבקשים ממנו הוא תלושי משכורת ממקום העבודה שלו. הדרישה הזו נועדה לבטח את הגוף המממן ולוודא שללווה ישנה אפשרות להחזיר את ההלוואה. אולם גופים רבים מאפשרים לאנשים שנמצאים בתקופות קשות בחייהם, לקבל גם הלוואות ללא משכורת.

בדיקת זכאות
להלוואה מהירה
בכמה שניות בלבד!
מלאו פרטיכם לבדיקת זכאות

«

מהן הלוואות ללא משכורת?

הלוואות ללא משכורת הן הלוואות שאינן מצריכות בדיקת אשראי. להלוואות הללו יש שמות שונים כמו הלוואה חינם, ללא בדיקת אשראי, ללא מקדמה וללא סיכון.

אין יותר מדי הבדל בין הלוואה ללא משכורת להלוואה עם משכורת. הסיבה היחידה לכך שהם נקראים הלוואות 'לא שולמו' היא כי הלווה לא צריך לשלם שום דבר מראש והם יכולים להחזיר את ההלוואה מתי שהם רוצים.

עם הלוואות מסוג זה, הלווה יוכל בדרך כלל ללוות עד 10,000 ש”ח - 50,000 ש”ח בהתאם לדרישות המלווה ושיעור ההלוואות. בהתחשב בהלוואות זולות אלו, ישנם אנשים רבים שרואים בהם אפשרות טובה בכל הנוגע להשגת כסף מבלי לעבור תהליכים מייגעים כמו מילוי ניירת או קבלת אשראי

היתרונות והחסרונות של קבלת הלוואה ללא שכר

הלוואות שלא שולמו הופכות לפופולריות בקרב בני דור המילניום מכיוון שעלול להיות קשה לקבל אישור להלוואה מסורתית.

היתרונות בקבלת הלוואה ללא שכר הם שקל יותר לקבל אישור ולא צריך לשלם ריבית. החסרונות הם שקשה יותר ללווה לשלם את ההלוואה, והריביות יכולות להיות גבוהות.

קבלת הלוואה אישית לא מובטחת מבנק או איגוד אשראי היא אחת הדרכים להשיג את הכסף שאתה צריך מבלי להמתין שבועות או חודשים לאישור ממלווה פרטי. להלוואות לא מובטחות יש בדרך כלל שיעורי ריבית נמוכים יותר מהלוואות מובטחות, אך גם דורשות סכום משמעותי של ביטחונות כביטחון בפני מחדל.

סיפורי הצלחה של אנשים שקיבלו הלוואות ללא בדיקות אשראי

תהליך קבלת הלוואה ללא בדיקות אשראי עשוי להיות מייגע עבור אנשים רבים. יתר על כן, זה גם לא קל לקבל את סכום ההלוואה שאתה רוצה. בעזרת הכותרת הזו, תדע איך זה הולך כשמישהו זכאי להלוואה לאחר שאין לו היסטוריית אשראי.

למה צריך תלושי משכורת?

הבנקים ושאר הגופים הפיננסיים מבקשים תלושי משכורת לצורך מתן הלוואה, מתוך מחשבה שעל פי גובה תלושי השכר ניתן יהיה לחשב, באמצעות כלים פיננסיים שונים, את יכולת ההחזר של הלווה.

באמצעות הבדיקה הזו, יכולים הגופים הפיננסיים לקבוע את רמת הסיכון הנשקפת להם במתן ההלוואה, ועל פי רמת היכון – לקבוע את גובה הריבית על ההלוואה.

אולם ישנם אנשים שאין להם תלושי משכורת בתקופת ההלוואה, או שתלושי המשכורת שלהם נמוכים  והלא זו יכולה להיות הסיבה לבקשת ההלוואה מלכתחילה... תלושים נמוכים עלולים להוביל למצב אבסורדי, שבו בגלל התלוש הנמוך הבנק או החברה המממנת יסרבו לתת את ההלוואה, מה שיכניס את הלווה להמשך של מצב כלכלי קשה.

הלוואות ללא משכורת

לאחרונה החלו הגופים הפיננסיים השונים להבין שתלוש משכורת בלבד אינו משקף את כל התמונה הכלכלית של הלווה, מכיוון שישנם מקורות מימון נוספים מלבד המשכורת - מתוכניות חיסכון, מקרנות השתלמות, מהשקעות, מדירה מושכרת, ממניות ומאופציות, עזרה מההורים ועוד.

לכן, כיום מרבית הגופים הפיננסיים מאשרים מתן הלוואות גם ללא תלושי משכורת, כאשר הם מסתמכים על היכרות קודמת עם הלווה או על הרושם שהותיר הלווה בבקשת ההלוואה. על פי הסיכון שבמתן הלוואות ללא משכורת, נקבע גם גובה הריבית שהגוף הפיננסי מטיל על ההלוואה.

הריבית נקבעת גם על פי מצב השוק בכל זמן נתון, ורמת הסיכון הקיימת בו. הלוואות ללא משכורת הן הדרך הטובה ביותר עבור אדם שנקלע לקושי כלכלי זמני, ורוצה להתגבר עליו בצורה רגועה ומסודרת. באמצעות הלוואות ללא משכורת, כל אחד יכול להתגבר על התקופה הקשה שעברה עליו, ולחזור למסלול הכלכלי הרגיל שלו ברוגע ובשלווה, עם הלוואות בטוחות ומוסדרות.

מה לקוחות אומרים על השירות שלנו

תודה רבה רבהה לחברת הלוואה פור יו על היחסי אנוש הטובים שלכם. קיבלתי דרכם הלוואה חוץ בנקאית לעסק חדש עם עזרה פיננסית חינם אשר לא כלולה כלל בשירות. אין עליכם באמת

שירות מקצועי ואמין, ליווי מקצועי עד השגת הלוואה החוץ בנקאית.

פניתי לצורך הלוואה חוץ בנקאית. בדקתי במספר מקומות ובחרתי בהם כי קבלתי הכי הרבה המלצות על חברת הלוואה פור יו. מאד מרוצה מהשירות, תהליך הלוואה חוץ בנקאית קצרה וקולעת והמחיר סביר. ממליצה עליכם בחום!

עזרו לעסק שלי מאוד דרך חברת הבת שלהם חברת גטפר. כמה הלוואות שחיפשתי שיתאימו לעסק שלהם ולא מצאתי, אצלם כן מצאתי. תודה לכם. ממליץ מאוד לכל מי שרואה!

חברה אשר עושה סדר בתחום ההלוואות. חברה מעולה.

אתם ברכה לתחום ההלוואות והפיננסים בישראל. עושים סדר ועוזרים גם ללווה וגם למלווה להגיע להסדרים טובים. בהצלחה לכם. חברת פתרונות פיננסים.

חברת גיוס הלוואות חוץ בנקאיות מעולה. תודה רבה loan4u !

חברת הלוואה פור יו עזרה לי מאוד בקבלת הלוואה וגיוסה. ממליץ מאוד עליהם!

חברה מעולה, עוזרת מאוד בעניין ההלוואות. ממליץ בחום. תודה

במידה ומישהו צריך לקחת הלוואה חוץ בנקאית אז רק מהם. חברה טובה בתחום ששווה לעבור דרכה לפני שבודקים עוד אפשרויות.

מחשבון הלוואה

0.00

תשלום חודשי משוער

0.00

סכום ההחזר הכולל

0.00

סך ריבית

טבלת חישובי הלוואות

* טבלה זו מתבססת על ריבית של 5% ולתקופה של 60 תשלומים (5 שנים) ומאפשרת מתן אינדיקציה כללית עבור התנהלות בעת הליך הלוואה. טבלה זו מתבססת על החזר קבוע הנקרא בשפה המקצועית "לוח שפיצר" וללא הצמדה למדד.

אין להתייחס בטבלה זו אל תנאי ההלוואה עבור כל אדם | האמור בטבלה זו אינו מהווה הצעה ו/או התחייבות להעמדת אשראי | הצעת ההלוואה תינתן בהתאם לנתוניו האישיים של כל לקוח/ה.

סכום הלוואה ריבית תקופה החזר חודשי
הלוואה עד 10000 5% 60 299.71₪
הלוואה עד 20000 5% 60 599.42₪
הלוואה עד 30000 5% 60 899.13₪
הלוואה עד 40000 5% 60 1,198.84₪
הלוואה עד 50000 5% 60 1,498.54₪
הלוואה עד 60000 5% 60 1,798.25₪
הלוואה עד 100,000 5% 60 2,997.09₪
הלוואה עד 200,000 5% 60 5,994.18₪
לפניכם סרטון הסבר בחינם על הלוואות והקריטריונים להן

דרך סרטון זה, תוכלו לדעת בקלות:
  1. מה הם הקריטריונים שרוב חברות ההלוואות מבקשות עבור הלוואה ובדיקת הזכאות לה.
  2. היתרונות שיזכו אתכם בתנאים טובים יותר בעת בדיקת הזכאות לקבלת ההלוואה.
  3. מה בדיוק אתם צריכים לבדוק לפני לקיחת הלוואה מחברות הלוואות חוץ בנקאיות, בנקים, וגופים מימון אחרים.
סרטון החברה
הקליקו לאישור קבלת  הלוואה מיידית תוך 5 דקות בלבד!

תפריט נגישות

ברכות! הנך זכאי/ת להמשך בדיקת הזכאות!

שלב 2 - פרטים נוספים לאישור הלוואה עד 200,000 ש"ח

יש למלא אחר השאלון הבא בכדי שנציגנו יוכלו לתת לכם את השירות הטוב ביותר בהתאם לנתוניכם.

חדש באתר הלוואה פור יו

בעקבות המצב הכלכלי שאזרחי ישראל נתקלו בשל המלחמה,
הוקמה פלטפורמה חדשנית - עם מעל 80% הצלחה!

- פיננסי נט -

בכדי לעזור כמה שניתן למצב הכלכלי של כל אזרח ואזרחית במדינה.

רוצים לבדוק ללא עלות אם מגיעים לכם כספים?
לחצו הכפתור הירוק למטה

בהצלחה, מצוות אתר הלוואה פור יו 💝