מחשבון הלוואה

מחשבון הלוואה זה מאפשר לכם לבדוק את ההחזר החודשי של ההלוואה בקלות ובנוחות. כדי לבדוק את אחוז הריבית החודשי דרכינו ב'הלוואה פור יו': ריבית שנתית ממוצעת הינה 10.25% ריבית חודשית הינה משתנה ומתחילה בסכום של 0.85%. המחשבון מעניק אינדיקציה ראשונית לגבי הלוואות, אך ישנם קריטריונים נוספים אשר קובעים סופית את סכום ההחזר ואת זמן ההלוואה.

מחשבון הלוואה – איך מבצעים את החישוב הנכון?

מה עושים "בסכום הלוואה"? בסכום הלוואה הנכם רושמים את הסכום הסופי אותו אתם רוצים לקבל כהלוואה. מה עושים ב "תקופת פירעון בשנים"? רשמו את כמות החודשים בהם תהיו מעוניינים להחזיק בכסף ההלוואה ולסיים אותה בתום מספר החודשים הללו. *כמו כן, נתונים אלו משתנים בהתאם לשיחה עם נציגי החברה והחלטתכם. מה עושים ב "אחוז ריבית שנתית"? באחוז הריבית תוכלו לרשום את הריביות שנציגנו אומרים לכם (בהתאם לסוג ההלוואה שתבחרו), או לבצע השוואה מהירה בין מספר חברות להלוואות אשר הציעו לכם את הריביות שלהם להלוואה.
  • אחוז הריבית הינו מדבר על אחוז ריבית חודשי ולא שנתי. לשנתי ניתן לבצע שינויים במספר בקפיצות של 12 חודשים = שנה. מה עושים ב "חישוב החזר חודשי"
בנתון זה לא צריך לגעת. לאחר שמילאתם את הנתונים של שלושת האפשרויות הקודמות, לחצו על "חשב" ויהיה רשום לכם את ההחזר החודשי כולל ריבית אותו תצטרכו לשלם.
  • חשוב לזכור שמחשבון זה חיוני והכרחי במידה ויש לכם את כל הנתונים המצויים במחשבון.
הזינו את פרטי ההלוואה:
1) סכום ההלוואה:
2) אחוז ריבית שנתי:
3) תקופת פירעון בשנים:
פרטי תשלום:
4) התשלום החודשי שלך יהיה:
5) התשלום הכולל שלך יהיה:
6) סך תשלומי הריבית שלך יהיו:
מומלץ למלא פרטים באתר כדי שנציגנו יחזרו אליכם ותוכלו יחדיו לעבור על ריביות בצורה הנוחה ביותר לכם בעזרת מחשבון הלוואה זה. *חשוב לנו – שתהיה פתיחות בין הלקוחות לנציגי החברה, לכן כדאי לכם לשמור את עמוד זה כדי לבצע בדיקת ריביות עם נציגנו ובכלל – בדיקה במחשבון הלוואה עם חברות שונות להלוואות חוץ בנקאיות מיידיות.
בדיקת זכאות
להלוואה מהירה
בכמה שניות בלבד!
מלאו פרטיכם לבדיקת זכאות

«

לפניכם סרטון הסבר בחינם על הלוואות והקריטריונים להן

דרך סרטון זה, תוכלו לדעת בקלות:
  1. מה הם הקריטריונים שרוב חברות ההלוואות מבקשות עבור הלוואה ובדיקת הזכאות לה.
  2. היתרונות שיזכו אתכם בתנאים טובים יותר בעת בדיקת הזכאות לקבלת ההלוואה.
  3. מה בדיוק אתם צריכים לבדוק לפני לקיחת הלוואה מחברות הלוואות חוץ בנקאיות, בנקים, וגופים מימון אחרים.
סרטון החברה
הקליקו לאישור קבלת  הלוואה מיידית תוך 5 דקות בלבד!
שלב 2 - פרטים נוספים לאישור הלוואה עד 200,000 ש"ח

מלאו את המשך הבדיקה כאן 👇🏻