פתרונות מימון לעסקים קטנים

עם פורטל אתר הלוואה פור יו, תהיו בטוחים שתצאו מכאן היום עם:

עסקים קטנים הם הבסיס לכלכלת המדינה ומקור תעסוקה עיקרי. עם זה, עסקים קטנים הם בדרך כלל הנפגעים העיקריים מאתגרים כלכליים, פיננסיים, ביטחוניים ובריאותיים, והם אלה שמשלמים את המחיר בזמני מצוקה וקושי. מחסור פיננסי הוא תוצר של המציאות הקשה של המשק הישראלי, והוא בא לידי ביטוי בשגרה היומית של כל עסק ועסק. מחסור פיננסי עלול לפגוע בפעילות העסקית ולהוביל את העסק לחדלות פירעון ולסגירה. הדרך הטובה ביותר לסייע לעסקים קטנים היא במימון. למרבה המזל, פתרונות מימון לעסקים אף פעם לא חסרים, ולא נגזים אם נאמר שכלכלת המדינה ופעילות המשק מושתתות עליהם. מנהלים עסק קטן? ודאי כבר הבנתם שקשה מאוד להפעיל עסק בלי מימון, ואתם בטח מרגישים את זה על בשרכם. הינה כמה פתרונות מימון שיעזרו לכם להשאיר את הראש מעל המים ולצלוח את מצוקת הזמנים.

בדיקת זכאות
להלוואה מהירה
בכמה שניות בלבד!
מלאו פרטיכם לבדיקת זכאות

«

למה כדאי לבעלי עסקים לחשוב על פתרונות מימון?

אם אתם יזמים או מנהלי עסקים, יש לכם סיבות רבות לחפש מימון:

 • הקמת עסק חדש – עלות הקמת עסק חדש יכולה להיות גבוהה מאוד, והרבה יזמים אינם יכולים להתבסס על ההון העצמי שלהם בחיפוש אחר מיזמים עסקיים חדשים.
 • פיתוח עסק – עסקים קטנים זקוקים להשקעות כדי לצמוח וכדי לפתח את פעילותם. השקעות אלה כוללות מוצרים חדשים, הרחבת פעילות השיווק או כניסה לשווקים חדשים.
 • הרחבת העסק – הרבה עסקים קטנים מעוניינים לצמוח ולהתרחב; זה רק טבעי. צמיחה עסקית מצריכה השקעה כספית לרכישת ציוד, להרחבת שטחי המפעל או לגיוס עובדים.
 • ניהול שוטף – עסקים קטנים זקוקים למימון כדי לכסות את הוצאותיהם השוטפות כמו למשל הוצאות ייצור, הוצאות שיווק והוצאות שכר דירה.

אילו פתרונות מימון זמינות לעסקים קטנים?

פתרונות המימון העיקריים הזמינים לעסקים קטנים הם הלוואות בנקאיות, הלוואת בערבות המדינה, קרנות השקעה ומימון חוץ־בנקאי. הינה הסבר קצר על כל אפשרות של גיוס אשראי לעסק:

 • הלוואות בנקאיות – פתרון המימון הנפוץ ביותר לעסקים קטנים. הלוואות בנקאיות ניתנות לטווח קצר או לטווח ארוך, והריביות הנלוות להן משתנות לפי המצב הפיננסי של העסק.
 • הלוואה בערבות המדינה – הלוואה בערבות המדינה – כשמה כן היא – הלוואה בנקאית שניתנת בערבות המדינה. הלוואה מסוג זה מתאימה לעסקים שמתקשים לקבל הלוואות בנקאיות.
 • קרנות השקעה – קרנות השקעה משקיעות בעסקים קטנים בתמורה למניות או לנתח בחברה.
 • מימון חוץ־בנקאי – מימון חוץ בנקאי הוא מימון ממוסדות אשראי שאינם בנקים. מימון חוץ־בנקאי ניתן כהלוואה, כאשראי או כשותפות.

איך למצוא מימון בקלות?

כדי לקבל מימון בקלות יש להכין תוכנית עסקית ולהציגה למוסד המממן. התוכנית העסקית צריכה לכלול מידע על העסק, על המוצרים או השירותים שהעסק נותן, ועל התחזיות של העסק ולהוסיף נתונים על השוק שבתוכו העסק פועל. יש להצטייד בנתונים פיננסיים מלאים ומדויקים שמוצגים בדוחות כספיים, במאזן ובתחזיות פיננסיות. כמו כן יש להציע ביטחונות כמו נכסים אישיים או נכסים עסקיים, ציוד או מלאי.

למצוא את פתרון המימון המדויק

פתרונות מימון לעסקים קטנים מהותיים להצלחת העסק. חשוב לבחור את פתרון המימון המתאים ביותר לצורכי העסק ולעמוד בדרישות של המוסד המממן.

מה לקוחות אומרים על השירות שלנו

תודה רבה רבהה לחברת הלוואה פור יו על היחסי אנוש הטובים שלכם. קיבלתי דרכם הלוואה חוץ בנקאית לעסק חדש עם עזרה פיננסית חינם אשר לא כלולה כלל בשירות. אין עליכם באמת

שירות מקצועי ואמין, ליווי מקצועי עד השגת הלוואה החוץ בנקאית.

פניתי לצורך הלוואה חוץ בנקאית. בדקתי במספר מקומות ובחרתי בהם כי קבלתי הכי הרבה המלצות על חברת הלוואה פור יו. מאד מרוצה מהשירות, תהליך הלוואה חוץ בנקאית קצרה וקולעת והמחיר סביר. ממליצה עליכם בחום!

עזרו לעסק שלי מאוד דרך חברת הבת שלהם חברת גטפר. כמה הלוואות שחיפשתי שיתאימו לעסק שלהם ולא מצאתי, אצלם כן מצאתי. תודה לכם. ממליץ מאוד לכל מי שרואה!

חברה אשר עושה סדר בתחום ההלוואות. חברה מעולה.

אתם ברכה לתחום ההלוואות והפיננסים בישראל. עושים סדר ועוזרים גם ללווה וגם למלווה להגיע להסדרים טובים. בהצלחה לכם. חברת פתרונות פיננסים.

חברת גיוס הלוואות חוץ בנקאיות מעולה. תודה רבה loan4u !

חברת הלוואה פור יו עזרה לי מאוד בקבלת הלוואה וגיוסה. ממליץ מאוד עליהם!

חברה מעולה, עוזרת מאוד בעניין ההלוואות. ממליץ בחום. תודה

במידה ומישהו צריך לקחת הלוואה חוץ בנקאית אז רק מהם. חברה טובה בתחום ששווה לעבור דרכה לפני שבודקים עוד אפשרויות.

מחשבון הלוואה

0.00

תשלום חודשי משוער

0.00

סכום ההחזר הכולל

0.00

סך ריבית

טבלת חישובי הלוואות

* טבלה זו מתבססת על ריבית של 5% ולתקופה של 60 תשלומים (5 שנים) ומאפשרת מתן אינדיקציה כללית עבור התנהלות בעת הליך הלוואה. טבלה זו מתבססת על החזר קבוע הנקרא בשפה המקצועית "לוח שפיצר" וללא הצמדה למדד.

אין להתייחס בטבלה זו אל תנאי ההלוואה עבור כל אדם | האמור בטבלה זו אינו מהווה הצעה ו/או התחייבות להעמדת אשראי | הצעת ההלוואה תינתן בהתאם לנתוניו האישיים של כל לקוח/ה.

סכום הלוואה ריבית תקופה החזר חודשי
הלוואה עד 10000 5% 60 299.71₪
הלוואה עד 20000 5% 60 599.42₪
הלוואה עד 30000 5% 60 899.13₪
הלוואה עד 40000 5% 60 1,198.84₪
הלוואה עד 50000 5% 60 1,498.54₪
הלוואה עד 60000 5% 60 1,798.25₪
הלוואה עד 100,000 5% 60 2,997.09₪
הלוואה עד 200,000 5% 60 5,994.18₪
לפניכם סרטון הסבר בחינם על הלוואות והקריטריונים להן

דרך סרטון זה, תוכלו לדעת בקלות:
 1. מה הם הקריטריונים שרוב חברות ההלוואות מבקשות עבור הלוואה ובדיקת הזכאות לה.
 2. היתרונות שיזכו אתכם בתנאים טובים יותר בעת בדיקת הזכאות לקבלת ההלוואה.
 3. מה בדיוק אתם צריכים לבדוק לפני לקיחת הלוואה מחברות הלוואות חוץ בנקאיות, בנקים, וגופים מימון אחרים.
סרטון החברה
הקליקו לאישור קבלת  הלוואה מיידית תוך 5 דקות בלבד!

תפריט נגישות

ברכות! הנך זכאי/ת להמשך בדיקת הזכאות!

שלב 2 - פרטים נוספים לאישור הלוואה עד 200,000 ש"ח

יש למלא אחר השאלון הבא בכדי שנציגנו יוכלו לתת לכם את השירות הטוב ביותר בהתאם לנתוניכם.

חדש באתר הלוואה פור יו

בעקבות המצב הכלכלי שאזרחי ישראל נתקלו בשל המלחמה,
הוקמה פלטפורמה חדשנית - עם מעל 80% הצלחה!

- פיננסי נט -

בכדי לעזור כמה שניתן למצב הכלכלי של כל אזרח ואזרחית במדינה.

רוצים לבדוק ללא עלות אם מגיעים לכם כספים?
לחצו הכפתור הירוק למטה

בהצלחה, מצוות אתר הלוואה פור יו 💝